Trečioji parodos diena: įvykių apžvalga

Artūras Kuliešas,
1998.10.23


dienor_lt.GIF (1960 bytes)
Atgal į pagrindinį InfoBalt'98 puslapį
homelt.gif (2021 bytes)
Lankytojai. Nepanašu, kad išsipildytų organizatorių prognozės, kad parodoje "InfoBalt'98" apsilankys 100 tūkst. lankytojų - turbūt blogas oras, pasitaisęs tik paskutinę dieną, atbaidė besidominčius nuo išėjimo iš namų. Tačiau paskutinę dieną tikrai dalyvavo bent 20 000 lankytojų, iš jų dauguma - moksleiviai ir studentai, kuriuos po 12 valandos įleido nemokamai.

Per keturias parodos dienas užsiregistravo 55 užsienio lankytojai.

Geriausi iš geriausių. Malonu pasveikinti dalyvius, kurie gavo spaudos centro, lankytojų ar asociacijos geriausius įvertinimus:

Populiariausias suvenyras: Reklaminis "Intos" puodelis

Originaliausias didelis stendas: Bitė GSM

Originaliausias mažas stendas: "Baltijos kompiuterių centras" ("Computerland")

Kiti apdovanojimai ir prizai aprašyti straipsnelyje apie parodos uždarymo ceremoniją.

Tamsioji pusė. Suvesti per 4 dienas įvykusių nelaimių, kazusų ir vagysčių rezultatai.   Iš "Spainetos" stendo dingęs supertelefonas "Nokia Communicator 9000" firmai kainavo 10 000 litų. Mažesni buvo kitų firmų nuostoliai: "Philips" prarado 2 mobilius telefonus, "Bitės GSM" stende buvo išplėštas kasos aparatas, o iš asociacijos "InfoBalt" mobilaus kompiuterio ištraukta tinklinė PC korta. Kam tai galėtų būti naudinga? Apsuptis. Nevienoda buvo dalyvių reakcija į vienu metu suplūdusią paauglių minią - vieni stendai, kaip "Navision Software LT", po pietų apskritai nedirbo, kiti, kaip "Informacinės technologijos", leido laiką rodydami animacinius filmukus ir dalindami 3 metų senumo informacinius bukletus. Bendras daugelio stendų bruožas - paskutinę parodos dieną nebuvo įmanoma nei surasti vertingos informacijos apie produktus, nei darbuotojo, kuris ką nors apie juos nusimanytų.
amclaim.jpg (34369 bytes)"Alnos" prizai. Tradicinis   "Alnos" mokymo centro "Windows NT" priežiūros egzaminas šiandien baigėsi tikru "Microsoft Atestuoto profesionalo" egzaminu tiems, kurie išlaikė bandomąjį testą. MCP kvalifikaciją gavo 5 žmonės, kuriems buvo padovanotas multimedia diskas "Microsoft Autoroute Express". Aukščiausią rezultatą pasiekęs Gintautas Lietuvnikas iš Kauno firmos "Sekasoft" gavo kišeninį kompiuterį "Hewlett Packard  620LX". Pasak laimėtojo, jis neplanavo anksčiau gauti "Microsoft" atestuoto specialisto kvalifikaciją, o egzaminui pasiruošė iš vakaro.Nuotraukoje: laimėtojai Gintautas Lietuvnikas ir Vladislavas Petkevič su savo prizais.

Dienoraštis | InfoBalt'98 | Atgal į InfoBalt svetainę