Trečioji parodos diena: įvykių apžvalga

Artūras Kuliešas,
1998.10.22


dienor_lt.GIF (1960 bytes)
Atgal į pagrindinį InfoBalt'98 puslapį
homelt.gif (2021 bytes)
Lankytojai. Lietus Lietuvoje - įprastas reiškinys, o paroda "InfoBalt" vyksta, deja, tik kartą per metus. Turbūt tokia logika paskatino virš 20 tūkst. lankytojų išskleisti savo skėčius prie parodos kasų.

Parodos teritorijoje šiais metais yra pastebimai daugiau maitinimo įstaigų: lankytojams siūloma nuo dešrainio iki kepsnio ir alaus. Malonu, kad dauguma kavinių yra pritaikytos dirbti blogu oru. Kur kas sunkesnė yra situacija su automobilių stovėjimo aikštelėmis prie "LitExpo": lankytojai priversti bristi per šlapią molį nuo savo automobilių iki parodos.

iata.jpg (19037 bytes) "InfoBalt" autorinių teisių agentūros anketas "InfoBalt" jungtiniame stende pasirašė virš 500 lankytojų. Iš jų kažkam bus įteikti "Microsoft", "Adobe", "Novell" įsteigti prizai. Visi apdovanojimai - spalio 23 d. 14 valandą. Tuomet bus apdovanoti ir geriausio antipiratinio plakato autoriai (lankytojų prizas - "Microtek" skaneris, komisijos prizas - "Adobe" programinės įrangos paketai).

Daugiau informacijos ir viskas apie NEpiratavimą -
"InfoBalt" Autorinių teisių agentūros srityje.

Novell. Šiandien įvyko viena iš didžiausių premjerų šioje parodoje - buvo viešai pristatyta Lietuvos rinkai tinklų operacinė sistema "Novell Netware 5". Naujoji versija yra skirta plačiam įmonių, skyrių ir darbo grupių kompiuterinių tinklų spektrui. Daugiau - "Novell" WWW srityje. bkcguy.jpg (12363 bytes)Įdomus stendas. Atspėkite, ką skaito šis intelektualus resursas "Baltijos kompiuterių centro" stende? Francą Kafką? Piterį Nortoną? "InfoBalt Laiką"? Šiaip ar taip, šis elementas suteikia sąvokai "gyventi kaip akvariume" visiškai naują prasmę.
Neskraidus oras?. Jau antrą dieną nepavyko pakelti į orą didžiulio moksleivių suklijuoto aitvaro - šįkart dėl lietaus.  Užtat keli reklaminiai balionai virš "LitExpo" rūmų kabo ir vargo nemato.

Dienoraštis | InfoBalt'98 | Atgal į InfoBalt svetainę