Navision Financials - moderniausia įmonės valdymo sistema Lietuvoje

"Navision Software LT" seminaras

Artūras Kuliešas,
1998.10.21


Parodos dienoraštis
Atgal į pagrindinį InfoBalt'98 puslapį
homelt.gif (2021 bytes)
Spalio 21 d. Navision Financials seminaras, įvykęs Didžiojoje "LitExpo" konferencijų salėje, toli gražu nėra pirmas šios firmos renginys vartotojams. Agresyvi finansų ir valdymo programų paketo "Navision Financials" stūmimo į Lietuvos rinką politika pelnė šiai firmai pastebimą populiarumą Lietuvoje netgi lyginant su pigesniais vietinės gamybos produktais. Šios firmos pristatymai visada pasižymėjo blizgančiais vaizdo ir garso efektais, įdomiu pasakojimu ir, atitinkamai, - pilnomis salėmis. Kaip pažadėjo firmos direktorius Linas Markevičius, "nuobodu čia nebus".

"Navision Software" yra danų firma, kurios padalinys Lietuvoje "Navision Software LT" apsiėmė išversti į lietuvių kalbą populiarų apskaitos ir valdymo programinį paketą "Navision Financials". Iki to 12 metų buvo gaminama DOS skirta programa "Navision", parduota 28 tūkst. įmonių visoje Europoje.

"Navision Financials" buvo skirtingai nuo kitų gamintojų padaryta nuo pat šaknų "Windows" aplinkai, o ne adaptuota iš DOS versijos. Šios versijos lietuviškas variantas  buvo pirmą kartą parodytas parodoje "Cebit". "Po pačios programos platintojų tinklas yra didžiausias mūsų pasididžiavimo objektas," -navi.jpg (27341 bytes) pažymėjo paprastai viskuo besididžiuojantis L. Markevičius. - "Moderni programa PLIUS kvalifikuoti platintojai LYGU jūsų diegimo sėkmei. Įgaliotieji platintojai atstovauja mūsų vardą, todėl jų kompetentingumui iškeliami griežti reikalavimai".

Programos orientacija yra į vidutinio masto įmones. Ji pasižymi skandinaviška kokybe, lankstumu, atvirumu ir neribotomis galimybėmis - egzistuoja speciali programavimo sistema, kuria galima pritaikyti programą prie bet kokių naudotojo sąlygų. Kaip tik prieš "InfoBalt'98" buvo sukurti lietuviški darbo užmokesčio ir gamybos moduliai, kurie gali būti prijungti prie kone dešimties kitų.

"Navision Financials" atitikimas viskam ir visur yra dar vienas jos pasididžiavimas - programa lituanizuota 100 procentų (įskaitant dokumentaciją, klaidų pranešimus ir kontekstinę pagalbą), taip pat ji yra suderinama su 2000 metais ir euro valiuta. 

Besidomintys gali apsilankyti "Navision kine" - stilizuotoje konferencijų salėje "Navision"  stende, kur vyksta "Navision Software LT" ir verslo partnerių seminarai. Nuotraukoje - "Navision kino salė".


Dienoraštis | InfoBalt'98 | Atgal į InfoBalt svetainę