Antroji parodos diena: įvykių apžvalga

Artūras Kuliešas,
1998.10.21


dienor_lt.GIF (1960 bytes)
Atgal į pagrindinį InfoBalt'98 puslapį
homelt.gif (2021 bytes)
Eilės prie LITEXPOLankytojai. Išankstiniais duomenimis, 21 tūkst. lankytojų apsilankė per antrąją parodos dieną. Šiandien buvo pardavinėjami bilietai, ir apie 11 valandą eilės prie kasų išsitęsė iki 50 metrų.

Antrąją dieną budėtojos prie durų sugaišo daug laiko aiškindamos tai, kas yra parašyta kiekviename "InfoBalt'98" kvietime: kad jis galioja tik vieną dieną, todėl antram apsilankymui kitą dieną būtų reikalingas bilietas.

Laimėkite kompiuterį. Taip pat, kaip ir kasmet, AB "Alna" siūlo laimėti vertingą prizą tiems parodos dalyviams, kurie teisingiausiai atsakys į jų paruoštą klausimyną apie "Microsoft Windows NT Server" administravimą ir priežiūrą. Prizas: nešiojamas kompiuteris "Hewlett Packard PalmTop".

Daugiau informacijos ir tarpiniai rezultatai - "Alnos mokymo centro" WWW srityje.

microl.jpg (29593 bytes)Įdomus stendas. "Kartą gyveno vienas estas..." - šiandien kelias valandas taip skambėjo kompiuterių firmos "Microlink Computers" iš Estijos reklaminė kampanija parodoje "InfoBalt'98". Šiandien lankytojus "Microlink" stende linksmino užkampietis Raimondas Bingelis. Gal tai ir neatkreipė žiūrovų dėmesio į kompiuterius, bet pralinksmino - garantuotai. Pažiūrėk, kas atėjo!. Apie 15 valandą parodoje apsilankė grupė Lietuvos ministrų ir Seimo narių, kurie domėjosi informacinių technologijų pramonės augimu Lietuvoje. Be kita ko, svečiai domėjosi ir "Elsis" puslaidininkių technikos gamybos perspektyvomis.

Dienoraštis | InfoBalt'98 | Atgal į InfoBalt svetainę