Pirmoji parodos diena: įvykių apžvalga

Artūras Kuliešas,
1998.10.20


Parodos dienoraštis
Atgal į pagrindinį InfoBalt'98 puslapį
homelt.gif (2021 bytes)
Blitzkrieg. Parodos atidarymo iškilmės įvyko spalio 20 d. 11 val. "LitExpo" rūmuose. Tarp pakviestų svečių buvo Lietuvos Seimo pirmininkas V.Landsbergis, seimo nariai V.Martišauskas, R.Ozolas, K.Glaveckas, savivaldybių ministras K.Skrebys.

Kalbėdamas susirinkusiai lankytojų ir dalyvių miniai, Seimo pirmininkas išreiškė įsitikinimą, kad "su informacinėmis technologijomis mes užkariausime pasaulį."

background.jpg (21726 bytes)Lankytojai. Pirmą parodos darbo valandą su eksponentais susipažino 1260 lankytojų, o per visą dieną - apie 11 tūkst. lankytojų. 

Iki 13:30 “Litexpo” parodų centro “Infocentre” užsiregistravo 22 svečiai iš užsienio: Estijos, Suomijos, Vokietijos, Prancūzijos. Manoma, kad šiais metais parodą aplankys apie 100 tūkst. lankytojų.

Pokštas. Nors visur buvo skelbiama, jog spalio 20 d., laukiami tik specialistai su kvietimais, kurių buvo pagaminta ir išdalinta apie 35 tūkstančius, tačiau lankytojų buvo nepaprastai daug ir įvairiausių . Parodos atidarymo išvakarėse buvo nuspręsta pardavinėti bilietus visoms parodos dienomis, kadangi priešingu atveju būtų nuskriausti specialistai, norintys aplankyti parodą ir seminarus, bet neturintys kvietimo. nokia.jpg (36003 bytes)Įdomus stendas. Jeigu nežinotumėte, ką gamina firma "Nokia", ar galėtumėt tai atspėti iš šio stendo? "Harley Davidson" ir klarnetistas pritraukė daug smalsių žiūrovų, bet neatrodo, kad kam nors šios firmos produkcija būtų galvosūkis.

Dienoraštis | Naujienos | Atgal į InfoBalt svetainę