InfoBalt naujienų puslapis


Atgal į InfoBalt svetainę Šiandien asociacijoje:  

tribull.gif (898 bytes) Eilinis Asociacijos INFOBALT visuotinis susirinkimas, kuriame bus svarstomas asociacijos INFOBALT 1999 metų biudžetas ir prioritetiniai projektai bei renginiai, įvyks 1999 vasario 11 dieną (ketvirtadienį) Vilniuje, "Mokytojų Namuose".
Šiame susirinkime taip pat ivyks LTV laidos "ETA" kūrybinės grupės naujausio darbo -dokumentinio-meninio filmo apie Informacinių technologijų moderniausios istorijos raidą XX a.. peržiūra. Šio filmo scenarijus laimejo Europos Sajungos inicijuotą dokumentinių filmų apie Informacinių technologijų ir Informacinės visuomenes raidą Europoje konkursą.

PLACIAU APIE ASOC. INFOBALT VISUOTINĮ SUSIRINKIMĄ, DIENOTVARKĘ IR PRADŽIOS VALANDĄ INFORMUOSIME IKI 1999 m. sausio 22 d.

tribull.gif (898 bytes) Priimti šie nauji asociacijos nariai:

 • Baltic Business Software, UAB
 • Deskriptas, UAB
 • InRe, UAB
 • Komparsa, UAB
 • Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo Biblioteka
 • Microlink Kompiuteriai, UAB
 • Navision Software LT, UAB
 • Ogmios Pulsas, UAB
 • Saugios Alternatyvios Technologijos ir Partneriai, UAB
 • Techna Orbis, UAB
 • Naujos Kompiuterinės Technologijos, UAB

Daugiau žinių:


1998 birželio 1d.
Ūkio ministerijoje įvyko susirinkimas dėl prekių ženklinimo. Jame dalyvave INFOBALT atstovai konstatavo, kad situacija su privalomu prekių ženklinimu problematiška ir nėra tiksliai apibrėžta įsakyme, juolab kad šis įsakymas įsigalioja nuo liepos 1d.
1998 gegužės 22-24 d  
Įvyko Asociacijos INFOBALT VISUOTINIS SUSIRINKIMAS bei simpoziumas informacinės visuomenės tema. Oficialus susirinkimo protokolas bus patalpintas vėliau, o ką apie tai rašo žiniasklaidos atstovai - žr. http://www.elnet.lt/vartiklis/logs/infobalt/infobalt.htm 
1998 gegužės 19 d  
Surengtas seminaras "Užsienio valstybių įmonių pajamų, gaunamų iš Lietuvos įmonių užs suteiktą teisę naudotis licencijomis, apmokestinimas". Dalyvavo apie 20 firmų, pardavinėjančių programinius produktus vadovų bei vyr finansininkų, Coopers & Lybrand, Arthur Andersen atstovai, VMI atstovai.  
1998 gegužės 12 d.   
INFOBALT valdyba susititko su Profesorių klubo atstovais. Žr. susirinkimo protokolo santrauką  
1998 balandžio 20 d.     
Įvyko seminaras dėl kompiuterinės technikos sertifikavimo. Dalyvavo apie 70 atstovų iš kompiuterine technika prekiajančių bei gaminančių firmų, VĮ Inforstruktūra bei kitų organizacijų atsakingų už sertifikavimą atstovai. Žr. kreipimosi dėl sertifikavimo projektą   
1998 m. balandžio 15-18 d.     
Asociacija INFOBALT dalyvavo parodoje Baltic IT&T'98, vykusioje Rygoje, konferencijoje buvo skaitytas trumpas pranešimas apie asociaciją INFOBALT ir Lietuvos ITC rinką    
1998 m. kovo 28 d.     
Asociacija INFOBALT pradėjo bendradarbiauti su Baltic Sea IT Fund - žr. http://www.infobalt.lt/BITC 
1998 Kovo 19-25 d.    
Asociacija INFOBALT dalyvavo parodoje CeBIT'98. Parodai CeBIT'98 išleistas asociacijos katalogas INFOBALT'98, asociacijos narius kviečiame atsiimti po 20 šio katalogo egzempliorių.     
tribull.gif (898 bytes) 1998 vasario 08    
Asociacijos pareiškimas dėl "Lietuvos Telekomo" privatizavimo ir vietinių telefoninių pokalbių apmokestinimo. Kokias pasekmes ekonomikai turės vietinių telefono pokalbių tarifai ir ar bus ištesėti "Lietuvos Telekomo" modernizavimo pažadai, kai neveikia pagrindinis rinkos reguliavimo mechanizmas - sveika konkurencija? Skaitykite spaudoje paskelbtą pareiškimo tekstą    


Atgal į INFOBALT svetainę  

Paskutinis pakeitimas: 2000.07.20